2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Zachodniopomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Szczecin
  6. Pozostałe oferty pracy - Gumieńce
Dodane 31 maja 2024

Praca dla młodych- bez doświadczenia od 4500 PLN

Wynagrodzenie

4 500 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Gumieńce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Inny

Doświadczenie nie jest wymagane

Szukamy energicznej i ambitnej osoby do stałej współpracy na stanowisku doradcy klienta, nie potrzebujesz doświadczenia nasza wykwalifikowana kadra zadba o kompleksowe szkolenie po którym będziesz zyskiwał wysokie wyniki sprzedażowe.

Obowiązki:

  • pozyskiwanie klientów i utrzymywanie trwałych relacji,

  • doradztwo klientowi w zakresie naszych produktów,

  • raportowanie wykonanej pracy przełożonym,

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie, rodzaj umowy zależny jest od twoich potrzeb dostosujemy się!

  • szkolenie które przygotuje cię do samodzielnej pracy oraz stałe wsparcie przełożonych i bardziej doświadczonych kolegów,

  • dla najlepszych bonusy z nagrodami!

  • stałą pracę w młodym energicznym zespole dzięki któremu z przyjemnością będziesz do nas przychodził.

Jeśli chcesz się stale rozwijać, jesteś młody i charyzmatyczny wyślij nam swoje CV!

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Gumieńce
ID: 918449169