2. Praca
  3. Wykładanie i ekspozycja towaru
  4. Wykładanie i ekspozycja towaru - Dolnośląskie
  5. Wykładanie i ekspozycja towaru - Trzebnica
Dodane 30 maja 2024

Praca dla studentów donoszenie towaru/ obsługa klienta do 6000zł netto

Wynagrodzenie

4 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Trzebnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendy

Poszukuję pracowników do rozkładania i donoszenia towaru oraz do obsługi klienta na stacji paliw Orlen w Wiszni Małej.

Oferta dla osób:

- uczniów szkół, studentów dziennych oraz zaocznych (w tym uczniów szkół średnich – możliwość dostosowania grafiku pracy do terminów zjazdów),

 Oferujemy:

- Wynagrodzenie stałe + premię uznaniową

- dodatkowe premie sprzedażowe

- terminowe wypłaty wynagrodzenia

- pracę w systemie zmianowym ( 15-16 dni, reszta dni jest wolna)

- elastyczny czas pracy

- szkolenia które przygotują Cię do pracy na danym stanowisku

- pracę na najnowszym i najnowocześniejszym obiekcie stacji paliw koncernu PKN ORLEN S.A.

- zniżki pracownicze na paliwo, towary w sklepie oraz produkty z oferty gastronomicznej (zniżki nawet do 50%)

Wymagania:

- umiejętność pracy w zespole

- uczciwość i rzetelność

- mile widziana książeczka sanitarno-epidemiologiczna

Obowiązki:

- dbałość o czystość i porządek w miejscu pracy

- przyjmowanie dostaw

-rozkładanie towaru na półki sklepowe

Lokalizacja

Trzebnica,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Trzebnica
ID: 756021593