2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Zachodniopomorskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Przęsocin
Dodane 17 maja 2024

praca elektromechanik bez doświadczenia!, do przyuczenia!!

Lokalizacja

Przęsocin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

MX 312 Sp. z o.o. poszukuje elektro-mechanika bez doświadczenia. Miejsce pracy Przęsocin, ul. Młyńska 1.

Jeżeli nie masz doświadczenia, masz wykształcenie techniczne - mechanik, elektryk i zbliżone, jesteś chętny do zdobywania nowych doświadczeń oraz specjalistycznej wiedzy to ta praca jest dla Ciebie.

Z nami zdobędziesz unikatowe doświadczenie naprawiając motocykle, pojazdy ADV oraz jachty i łodzie motorowe.

Twój zakres obowiązków

Diagnozowanie przyczyn i usuwanie usterek pojazdów,

Kompleksowe naprawy mechaniczne oraz naprawy instalacji elektrycznych

Montaż dodatkowych akcesoriów (alarmy, stałe systemy nawigacyjne, zestawy głośnomówiące, instalacje fotowoltaiczne itp.),

Dbanie o najwyższy poziom obsługi Klienta, właściwą i terminową realizację zleceń.

Nasze oczekiwania

Chęć do zdobywania nowych doświadczeń oraz specjalistycznej wiedzy.

Wykształcenie kierunkowe lub doświadczenie na podobnym stanowisku

Znajomość obsługi serwisowych urządzeń diagnostycznych, prawo jazdy kat. B,

Dokładność

Dbałość o porządek na stanowisku pracy

Mile widziane

Prawo jazdy kat. C.

To oferujemy

Atrakcyjne wynagrodzenie,

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

Premie za zaangażowanie

Kursy oraz szkolenia

Wsparcie doświadczonych współpracowników

Praca w młodym zespole

Wyślij CV na adres email lub zadzwoń bezpośrednio do MX 312 tel. 50*******29

Lokalizacja

Przęsocin,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Przęsocin
ID: 918857687