2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Małopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Nowy Targ
Dodane 15 maja 2024

praca jako koordynator magazynu Nowy Targ

Wynagrodzenie

5 600 - 6 700 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Nowy Targ

Pełny etat

Typ umowy

Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Praca w firmie kurierskiej jako koordyantor zespołu operacji.

Twoje zadania:

  • zapewnienie prawidłowego funkcjonowania magazynu oraz kontrolowanie stanów magazynowych

  • zapewnienie właściwego oznakowania magazynu zgodnie z procesami

  • zarządzanie pracą podległego zespołu pracowników

  • nadzorowanie procesu przyjmowania przesyłek od kurierów

  • raportowanie operacji magazynowych

  • nadzór nad weryfikacją przesyłek pod kątem opakowania, wagi, wymiarów

  • nadzór nad terminowym załadunkiem i rozładunkiem frachtów

  • przeprowadzanie inwentaryzacji oraz skanowanie przesyłek

  • weryfikowanie danych wprowadzanych do systemu oraz weryfikowanie statusów

To, czego potrzebujemy od Ciebie:

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • dyspozycyjności - praca w systemie zmianowym

  • doświadczenia w zarządzaniu zespołem

  • bardzo dobrych umiejętności planowania, organizacji pracy własnej i pracy zespołu

  • znajomości pakietu MS Office, w szczególności Excel

  • samodzielności i umiejętności pracy pod presją czasu

  • chęci nauki i rozwoju

Na wyżej wymienione stanowisko oferujemy pełne szkolenie oraz opiekę koordyantora. Szkolenie odbywa się w Nowym Targu.

Jeśli jesteś zainteresowany proszę aplikować załączając swoje cv przez OLX.

Lokalizacja

Nowy Targ,

Małopolskie

Małopolskie, Nowy Targ
ID: 918416524