2. Praca
  3. Energetyka
  4. Pozostałe w Energetyka
  5. Pozostałe w Energetyka - Mazowieckie
  6. Pozostałe w Energetyka - Susk Stary
Energos
Dodane 30 maja 2024

Praca na stanowisku ASYSTENT PROJEKTANTA

Lokalizacja

Susk Stary

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO WYKONAWCZE ENERGOS S.C. RYSZARD SAMSEL I S-KA - przedsiębiorstwo z 30 letnim stażem i stabilną pozycją na rynku elektroenergetyki poszukuje kandydatów na stanowisko

ASYSTENT PROJEKTANTA

OPIS STANOWISKA:

Wśród zadań realizowanych na stanowisku można wskazać m.in.: Wsparcie zespołu projektowego przy realizacji projektów technicznych w branży elektrycznej, opracowywanie dokumentacji technicznej, sporządzanie kosztorysów oraz przeprowadzanie wizji lokalnych na terenach inwestycyjnych.

Wymagania:

- wykształcenie wyższe techniczne lub w trakcie studiów wyższych technicznych (minimum 2 rok), preferowane kierunki: elektrotechnika, energetyka, gospodarka przestrzenna, geodezja i kartografia, budownictwo,

- prawo jazdy kat. B,

- znajomość oprogramowania typu AutoCAD i MS Office,

- Umiejętność sporządzania dokumentacji technicznej,

- Mile widziana znajomość oprogramowania kosztorysowego Norma,

- Znajomość j. angielskiego w poziomie komunikatywnym.

Co oferujemy:

- Atrakcyjne, regularne i pewne wynagrodzenie,

- Możliwość odbycia praktyki zawodowej koniecznej do zdobycia uprawnień budowlanych,

- Szerokie możliwości rozwoju i doszkolenia

- Umowę o pracę na pełen etat.

Zainteresowanych podjęciem pracy prosimy o przesyłanie CV w wiadomości OLX. Zapytania prosimy kierować w wiadomości OLX, bądź bezpośrednio w siedzibie firmy ( Susk Stary 32c, 07-411 Rzekuń ).

Lokalizacja

Susk Stary,

Mazowieckie

Mazowieckie, Susk Stary
ID: 918648178