2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Małopolskie
  5. Prace magazynowe - Skawina
Dodane 22 maja 2024

PRACA Pracownik Magazynu | Magazynier | Skawina k.Krakowa dobry dojazd

Wynagrodzenie

27,70 - 29,10 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Skawina

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Poszukujemy osób na stanowisko Magazynier. Praca w Skawinie obok Krakowa. Dobry dojazd.

Oferujemy:

  • Przyjazne warunki pracy;

  • Praca zmianowa poniedziałek - niedziela w godzinach 06:00-16:00, 08:00-20:00, 10:00-22:00, generalnie w godzinach między 6:00 a 22:00;

  • Umowa zlecenie;

  • Stawka godzinowa 27,70 zł brutto (od lipca 28,10 zł), po przepracowaniu więcej niż 200 godzin w miesiącu stawka wzrasta o +1 zł za godzinę (za wszystkie godziny w danym miesiącu);

  • Zlecenie jest długoterminowe;

  • Praca w stabilnej, wypłacalnej firmie;

  • Zatrudnienie nawet od zaraz.

Zakres obowiązków:

  • Rozładunek towarów z TIR/palet (też ciężkie przedmioty - hantle, leżaki, ozdoby świąteczne, towary do domu i ogrodu, itp. - paczki do 30 kg);

  • Praca ze skanerem;

  • Zbieranie zamówień i pakowanie towaru zgodnie z instrukcją;

  • Utrzymanie porządku w magazynie.

Wymagania:

  • Sprawność fizyczna;

  • Ukończony 18 rok życia;

  • Rzetelność;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Dostępność długoterminowa.

Proces rekrutacyjny:

  • Rozmowa telefoniczna (do 10 minut) z wybranymi kandydatami;

  • Spotkanie w biurze, gdzie odbędzie się szybkie sprawdzenie predyspozycji;

  • Jeśli wszystko pójdzie dobrze, to zatrudnienie - nawet od zaraz!

Lokalizacja

Skawina,

Małopolskie

Małopolskie, Skawina
ID: 918476825