2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Mazowieckie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Radzymin
Dodane 31 maja 2024

Praca | Radzymin | Pracownik sklepu | 30 zł/godz.

Wynagrodzenie

29,99 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Radzymin

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Cześć!

Szukasz pracy „na już” z dobrą i szybko wypłacaną dniówką, bez wysyłania CV i zaproszeń na rekrutację? U sprawdzonych pracodawców, w znanych firmach, na konkretnych warunkach.

Jeśli tak, to szukasz nas. Jesteśmy Tikrow, agencja pracy natychmiastowej. Co nas wyróżnia? Zero formalności, szybka rejestracja, znana z góry stawka i wypłata na koncie nawet w 15 minut po wykonaniu zlecenia.

Sprawdzisz nas w praktyce?

Dziś szukamy:

Stanowisko: Pracownik sklepu/kasjer

Miejsce pracy: 02-250 Radzymin ul. Weteranów

Wynagrodzenie: 30 zł brutto za godzinę

Forma wypłaty: przelew tego samego dnia

Obowiązki:

• Dbanie o ekspozycje towarów

• Doradztwo klientom

• Kontrola towaru

• Obsługa kasy fiskalnej

Dołącz do użytkowników aplikacji Tikrow i przebieraj w ofertach pracy na dniówki. Poznaj szczegóły à link (linki znajdziesz poniżej)

Przywileje:

Wypłata nawet w 15 min po wykonaniu zlecenia.

• Ty decydujesz, kiedy i gdzie chcesz pracować. Bez zobowiązań.

• Krótka weryfikacja i działamy. Bez CV, rekrutacji, spotkań etc.

• Apka, klik i zlecenie przyjęte. I jest w czym wybierać.

Tikrow to agencja pracy natychmiastowej o numerze KRAZ 17700. Reprezentujemy naszych klientów i dbamy o pracowników.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Radzymin,

Mazowieckie

Mazowieckie, Radzymin
ID: 918921788