2. Praca
  3. Badania i rozwój
  4. Badania i rozwój - Opolskie
  5. Badania i rozwój - Kędzierzyn-Koźle
  6. Badania i rozwój - Blachownia
Dodane 30 maja 2024

Praca w Laboratorium Chemii Budowlanej, Laborant/tka, Kędzierzyn-Koźle

Lokalizacja

Kędzierzyn-Koźle, Blachownia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie badań porównawczych surowców i ich sprawdzanie zgodnie z specyfikacją techniczną

  • Przygotowywanie i analiza próbek chemicznych zgodnie z protokołami i standardami

  • Wykonywanie testów laboratoryjnych i badań zgodnie z procedurami

  • Dokumentowanie wyników pomiarów i analiz

  • Monitorowanie stanu materiałów laboratoryjnych

  • Utrzymywanie czystości i porządku w laboratorium

  • Obsługa i nadzór nad urządzeniami kontrolno-pomiarowymi

  • Współudział w projektach koncepcyjnych, wdrożeniowych i optymalizacyjnych

  • Praca zgodnie z branżowymi normami i przepisami firmowymi

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne związane z chemią, chemią budowlaną lub pokrewnymi dziedzinami

  • Doświadczenie zawodowe w pracy laboratoryjnej będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość podstawowych technik i procedur laboratoryjnych

  • Precyzja, dokładność i skrupulatność w pracy

  • Umiejętność pracy w zespole i dobra organizacja czasu pracy

  • Znajomość przepisów i zasad BHP dotyczących pracy w laboratorium

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację (B1)

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (umowa na zastępstwo)

  • Pracę w międzynarodowym środowisku w firmie będącej liderem rynku

  • Wiele okazji do nauki i czerpania wiedzy od ekspertów w swojej dziedzinie

  • Udział w szkoleniach oraz dostęp do narzędzi pozwalających na systematyczny rozwój kompetencji

  • Szereg benefitów, tj. dofinansowanie do wczasów oraz aktywności sportowej i kulturalnej, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie itp.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Opolskie

Opolskie, Kędzierzyn-Koźle, Blachownia
ID: 918634835