2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Jaworzno
Dodane 17 maja 2024

Pracownik biurowy - Jaworzno

Lokalizacja

Jaworzno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zatrudnię pracownika biurowego w firmie transportowej na terenie Jaworzna.

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie dokumentacji elektronicznej i papierowej związanej z wykonywanymi zadaniami,

  • przygotowywanie pism, raportów, zestawień,

  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej,

  • stały kontakt telefoniczny i mailowy z kontrahentami,

  • planowanie, rozliczanie i nadzór nad czasem pracy kierowców/tras przejazdu,

  • koordynacja zleceń transportowych dla kontrahentów,

  • efektywne zarządzanie środkami transportowymi i osobowymi przy realizacji zleceń,

  • nadzór nad flotą samochodową i kierowcami w zakresie realizacji zleceń,

  • monitorowanie GPS.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie

  • umiejętność logicznego myślenia i planowania,

  • sprawna obsługa komputera (Word, Excel),

  • wysoka kultura osobista,

  • komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • akceptacja pracy zmianowej, w systemie 12-godzinnym,

  • mile widziane doświadczenie w pracy biurowej,

  • mile widziane prawo jazdy kat. B.

Oferujemy stałe zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat.

Proszę o przesłanie CV wraz z numerem telefonu.

Lokalizacja

Jaworzno,

Śląskie

Śląskie, Jaworzno
ID: 875685739