2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Dolnośląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Wrocław
  7. Administracja, prace biurowe - Stare Miasto
Dodane 07 maja 2024

Pracownik biurowy, team lider, kierownik flotą Uber

Wynagrodzenie

4 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą w Polsce obsługującą aplikacje przewozowe, takie jak Uber, Bolt, Free Now

Nasza strona internetowa: nova-partner.pl/pl/

Szukamy do naszej firmy specjalistę do spraw obsługi klienta oraz obsługującego kierowców jeżdżących na własnych lub wynajętych od nas samochodach

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  •     Prowadzenie korespondencji i rozmów z klientami

  •     Ciągłe poszerzanie bazy klientów/ kierowców

  •     Prowadzenie bieżącego monitoringu oraz analizy dokumentacji

  •    Wdrażanie nowoczesnych rozwiązań usprawniających działanie spółki

  •     Współpraca z klientami oraz kontrahentami

  Od kandydatów oczekujemy:

  •   Doświadczenia zawodowego w pracy biurowej oraz w obsłudze klienta

  •   Znajomości dokumentacji księgowej

  •   Biegłej obsługi pakietu office

  •  Dodatkowym atutem będzie znajomość CRM, Bitrix24

  •   Skrupulatności i samodzielność w pracy

  •   Znajomości języka polskiego i angielskiego na poziomie minimum B2

  •   Umiejętności zarządzania priorytetami, efektywnego rozwiązywania problemów oraz      elastycznego podejścia do zmian w błyskawicznie rozwijającej się branży

OFERUJEMY:

  •    Atrakcyjne wynagrodzenie + premie miesięczne

  •    Stabilną i ciekawą pracę pełną wyzwań

  •   Pakiet Sportowy

  •   Laptop + telefon służbowy

  •   Możliwość rozwoju osobistego  i awansu w strukturach firmy

  •   Profesjonalne wdrożenie oraz wsparcie na każdym etapie pracy

  •    Umowa zlecenie lub B2B

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 915548026