2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Warmińsko-mazurskie
  6. Obsługa hotelowa - Mrągowo
Dodane 17 maja 2024

Pracownik Gospodarczy

Wynagrodzenie

4 500 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Mrągowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Hotel Mrągowo Resort & Spa poszukuje osoby do pracy w Dziale Gospodarczym - Zaplecze.

Umowa o pracę: pierwsza umowa na okres próbny 3 miesięcy (umowa o pracę lub umowa zlecenie).

Wynagrodzenie: 4 500,00 zł - 5 500,00 zł brutto.

Od kandydata oczekujemy:

  • sumienności oraz zapału do pracy,

  • samodzielności oraz dbałości o higienę pracy.

Zakres obowiązków: utrzymanie porządku na terenie obiektu wewnątrz i na zewnątrz, wsparcie Działu technicznego.

Zapraszamy do współpracy.

Lokalizacja

Mrągowo,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Mrągowo
ID: 680353731