2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Śląskie
  5. Ochrona - Dzielna
Dodane 17 maja 2024

Pracownik ochrony INVADO

Wynagrodzenie

4 300 - 4 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Dzielna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościDoświadczenie nie jest wymagane

Agencja ochrony zatrudni pracownika do ochrony obiektu INVADO Dzielna.

W zakres obowiązków wchodzi:

prowadzenie książki wejść i wyjść gości, pomoc przy obsłudze usług kurierskich,  reagowanie na przypadki naruszenia porządku na terenie biurowca, interwencje w przypadku konieczności zagrożenia pracowników przez osoby zewnętrznie, ciągły monitoring osób (gości) wchodzących i wychodzących, utrzymywanie  na bieżąco porządku w obszarze swojej pracy, pomoc pracownikowi recepcji, zastępowanie podczas konieczności wyjścia pracownika  recepcji do księgowości,

Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00.

Mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Zainteresowane osoby proszę o kontakt od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-14.00 lub aplikację na OLX

Lokalizacja

Dzielna,

Śląskie

Dokładna lokalizacja
Śląskie, Dzielna
ID: 918909281