2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Mazowieckie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Janki
Dodane 16 maja 2024

Pracownik Sklepu Internetowego

Lokalizacja

Janki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Molton to zaufana, polska marka premium z 30-letnią tradycją. Nasze kolekcje cechuje ponadczasowa elegancja, najwyższa jakość i precyzja wykończenia. Ze względu na dynamiczny rozwój poszukujemy do naszego zespołu osoby, która będzie pomagać w przygotowywaniu zamówień dla klientów naszego sklepu internetowego.

Stanowisko: Pracownik sklepu internetowego

Miejsce pracy : ul. Mszczonowska 60, Janki

Zakres obowiązków:

- przygotowanie opakowań do wysyłki

- pakowanie paczek

- rozpakowywanie zwrotów

- dbanie o prawidłowy rozkład artykułów w przestrzeni magazynowej

- kompletowanie zamówień według specyfikacji

- dbanie o porządek na stanowisku pracy

Wymagania:

- zaangażowanie oraz rzetelność przy wykonywaniu zadań

- dokładność i odpowiedzialność

- znajomość obsługi komputera

- komunikatywność i umiejętności pracy w zespole

- dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16

- mile widziane prawo jazdy kat. B

Zatrudnionym osobom oferujemy: stabilne zatrudnienie oparte o umowę o pracę w dobrze zorganizowanej firmie o wysokich standardach.

Lokalizacja

Janki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Janki
ID: 918672721