2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Świętokrzyskie
  6. Utrzymanie ruchu - Suchedniów
Dodane 16 maja 2024

PRACOWNIK utrzymania ruchu elektryk - konserwator

Lokalizacja

Suchedniów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z rozwojem firmy Cukiernia LAZUR poszukuje osób na stanowisku:

Pracownia działu utrzymania ruchu/ mechanik/ konserwator

Obowiązki:

- Utrzymanie maszyn i urządzeń w ruchu produkcyjnym

- Przeprowadzanie okresowych przeglądów, usuwanie awarii

- Kontakt z serwisem zewnętrznym

- Wprowadzanie ulepszeń, usprawnień w istniejącym zakładzie

Wymagania:

- umiejętność rozwiązywania problemów

- Odpowiedzialność, sumienność, zdyscyplinowanie

- Chęć pogłębiania wiedzy z zakresu chłodnictwa, hydrauliki, elektryki, pneumatyki

- Mile widziane doświadczenie w pracy mechanika

- Mile widziane uprawnienia energetyczne SEP

Lokalizacja

Suchedniów,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Suchedniów
ID: 681130731