2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Wielkopolskie
  6. Księgowość - Poznań
  7. Księgowość - Grunwald
Dodane 23 maja 2024

Pracownik w dziale rozliczeń i fakturowania

Wynagrodzenie

4 700 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Grunwald

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma transportowa CARGOPLUS w branży TSL od 25 lat poszukuje pracownika w dziale rozliczeń i fakturowania .

Opis stanowiska: ·

  • Kontrola rozliczeń dokumentów transportowych,

  • Wprowadzanie danych do systemu komputerowego, ·

  • Fakturowanie zrealizowanych transportów

  • Monitorowanie należności

    Wymagania

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Umiejętność analitycznego myślenia, ·

  • Wysoka sumienność i uporządkowane podejście do wypełniania obowiązków Umiejętność pracy w zespole, ·

  • Praktyczna wiedza z zakresu Pakietu MS Office- w szczególności Excel .

  • kontakt 60*****36 Monika Kwapich

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Grunwald
ID: 903973417