2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Mazowieckie
  5. Kierowca - Warszawa
  6. Kierowca - Mokotów
Dodane 17 maja 2024

Profesjonalny kierowca limuzyny

Wynagrodzenie

30 - 35 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Krajowy oraz międzynarodowyDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

W VIP Transfers świadczymy usługi transportowe w klasie premium / VIP.

Praca u nas nie polega jedynie na bezpiecznym przewiezieniu pasażera z punktu A do B. Dajemy naszym Klientom przede wszystkim wyjątkowe doświadczenie (customer experience).

Naszymi klientami są przede wszystkim obcokrajowcy. Osoby, którym zależy na wysokim poziomie obsługi. Rozumiemy, że kluczem do zapewnienia takiego poziomu są właśnie profesjonalni kierowcy.

Dlatego do naszego zespołu w Warszawie poszukujemy na stałe dyspozycyjnego kierowcy.

Praca w garniturze jest obowiązkowa. Nie pracujemy w jeansach, czy dresie. Biała koszula, czarny krawat, czarny/ciemny garnitur to obowiązkowy strój podczas każdego przejazdu.

Zakres obowiązków

  • wykonywanie przejazdów samochodami klasy premium (Mercedes-Benz)

  • kontakt z klientem

  • dbanie o dobre imię firmy

  • dbanie o powierzone mienie, m.in. dokładne sprzątanie samochodów

  • zapewnianie najwyższego poziomu obsługi klienta

  • nienaganne maniery

Wymagania

  • brak nałogów (dotyczy szczególnie jakichkolwiek narkotyków i papierosów - w tym elektronicznych)

  • prawo jazdy kat. B od minimum 3 lat.

  • doświadczenie w prowadzeniu samochodów klasy premium

  • doświadczenie w prowadzeniu samochodów z automatyczną skrzynią biegów

  • doświadczenie w obsłudze klienta biznesowego / vip

  • wysoka kultura osobista

  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1/B2 (nasi klienci to w większości obcokrajowcy)

  • znajomość języka polskiego na poziomie C2/ojczysty

  • własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia lub status studenta

  • dyspozycyjność

  • gotowość do wyjazdów za granicę oraz wyjazdów kilkudniowych.

Oferujemy

  • stawkę godzinową 30-35 zł w zależności od doświadczenia

  • wysokie napiwki

  • możliwość poznania ciekawych osobistości

  • współtworzenie wiodącej firmy w Polsce w segmencie vip chauffeur service.

Prosimy o przesyłanie CV w PDF wraz z aktualnym zdjęciem (koszula, krawat, marynarka)

Prosimy o zawarcie również klauzuli:

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 918901261