2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Bydgoszcz
Dodane 17 maja 2024

SPAWACZ MAG 136/138, darmowe zakwaterowanie

Wynagrodzenie

43 - 54 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

LAXO Work - jesteśmy dynamicznie działającą firmą z polskim kapitałem, specjalizujemy się w obsłudze sektora głównie przemysłowego. Wysoki poziom obsługi i indywidualne podejście do potrzeb zmieniającego się rynku są gwarancją sukcesu! Nasz zespół to grupa ekspertów posiadających bogate doświadczenie i wysokie kompetencje.

W związku z dynamicznym rozwojem naszych projektów poszukujemy Kandydatów:

SPAWACZ MAG 136/138

Miejsce pracy: Chojnice (80 km od Bydgoszczy)

GWARANTUJEMY:

  • możliwość korzystania z opcji ciepłych posiłków w symbolicznej cenie

  • atrakcyjne wynagrodzenie, zawsze wypłacane w terminie

  • stałe zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • możliwość darmowego zakwaterowania (*dla osób spoza miejscowości zatrudnienia)

  • korzystny pakiet ubezpieczeń grupowych

  • doświadczony zespół chętnie dzielący się wiedzą

  • wsparcie Koordynatora na każdym etapie zatrudnienia i pracy

  • system poleceń

  • pomoc w uzyskaniu zezwolenia na pobyt w Polsce (*dla osób spoza Polski)

SZUKAMY OSOBY, KTÓRA:

  • posiada doświadczenie w spawaniu metodą MAG 136 i 138 FW/BW min. 2 lata (w Polsce lub innych krajach UE)

  • ma aktualny certyfikat spawalniczy (mile widziany)

  • potrafi czytać rysunek techniczny

  • ma doświadczenie w żłobieniu (mile widziane)

  • jest samodzielna i nastawiona na długofalową współpracę

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • spawanie konstrukcji stalowych (mosty, suwnice)

  • prace ślusarskie związane z obróbką konstrukcji po spawaniu

  • przestrzeganie WPS-ów oraz innych instrukcji spawalniczych

*ISTNIEJE OPCJA WSPÓŁPRACY W OPARCIU O DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ

Kandydatów, zainteresowanych współpracą zachęcamy do przesłania CV lub kontaktu telefonicznego:

Nazarii Kyrychynskyi

Specjalista ds. Rekrutacji

Tel. +48 668 673 253

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 918890790