2. Praca
  3. HR
  4. Kadry i płace
  5. Kadry i płace - Dolnośląskie
  6. Kadry i płace - Spalice
Dodane 22 maja 2024

Specjalista ds. Kadr i Płac

Lokalizacja

Spalice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Jesteśmy firmą w Spalicach produkującą wysokiej jakości meble tapicerowane.

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy

Specjalisty ds. Kadr i Płac.

Obowiązki:

  • prowadzenie terminowej obsługi płacowej pracowników spółki,

  • przygotowywanie miesięcznych rozliczeń listy płac,

  • sporządzanie zestawień i raportów na potrzeby wewnętrzne,

  • przygotowywanie dokumentów rozliczeniowych dla ZUS, US, GUS, PFRON,

  • nadzór nad prawidłowością rozliczania czasu pracy,

  • współpraca z radcą prawnym w zakresie zmian w przepisach prawa pracy.

Wymagania:

  • kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • dbałość o szczegóły i umiejętność zachowywania poufnych informacji,

  • samodzielność, zorganizowanie, inicjatywa

  • mile widziana znajomość programu ENOVA.

W zamian oferujemy:

  • Umowę o pracę

  • Pracę w systemie jednozmianowym

Osoby zainteresowane zapraszam do wysłania CV lub kontaktu telefonicznego.

Lokalizacja

Spalice,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Spalice
ID: 918661397