2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Śląskie
  6. Księgowość - Tarnowskie Góry
Dodane 17 maja 2024

Specjalista ds. kadrowo-płacowych

Lokalizacja

Tarnowskie Góry

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie i prowadzenie dokumentacji kadrowo- płacowej dla pracowników

  • Rozliczanie wynagrodzeń i świadczeń oraz przygotowywanie list płac dla pracowników i zleceniobiorców

  • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, podatku dochodowego od osób fizycznych

  • Prowadzenie płacowej bazy danych osób zatrudnionych oraz bieżąca ich aktualizacja

  • Sporządzanie deklaracji PIT, PFRON, ZUS

  • Obsługa systemu kadrowo-płacowego Enova

  • Przygotowywanie różnego rodzaju raportów oraz zestawień płacowych

  • Obsługa programu Płatnik

  • Rozliczanie składek PPK, zajęć komorniczych

Nasze wymagania

  • M.in. 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Wykształcenie min. średnie

  • Znajomości przepisów z zakresu prawa pracy

  • Umiejętności obsługi systemów kadrowo-płacowych

  • Komunikatywności i umiejętności pracy zespołowej

  • Dokładności i skrupulatności w prowadzeniu dokumentacji kadrowej

  • Umiejętności rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji

  • Dobrej organizacji pracy i umiejętności planowania

  • Znajomości obsługi pakietu biurowego, w szczególności MS Office

  • Dbałości o poufność i rzetelność w wykonywanych obowiązkach

  • Motywacji do ciągłego rozwoju i doskonalenia się w zakresie zarządzania personelem i administracji.

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie na stanowisku specjalista ds. kadrowo-płacowych

  • Firma działa nieprzerwanie od 1991 roku

  • Rzetelne wsparcie w realizacji własnych celów zawodowych.

Benefity

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne dla dzieci

O nas

  • ZWUG Intergaz Sp. z o.o. jest spółką produkcyjną, która od 1991 roku produkuje i sprzedaje urządzenia pomiarowe i regulacyjne w branży gazowniczej.

Lokalizacja

Tarnowskie Góry,

Śląskie

Śląskie, Tarnowskie Góry
ID: 918857999