2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Małopolskie
  6. Marketing - Skawina
Dodane 31 maja 2024

Specjalista ds. Marketingu Internetowego

Wynagrodzenie

23 - 25 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Skawina

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy

Opis

Opis stanowiska:

Poszukujemy kreatywnego i zaangażowanego Specjalisty ds. Marketingu Internetowego do pracy w Skawinie. Nasza firma skupia się na budowaniu silnej społeczności online oraz wprowadzaniu innowacyjnych kampanii marketingowych. Jeśli pasjonujesz się marketingiem internetowym i chcesz rozwijać swoje umiejętności w dynamicznym środowisku, ta oferta jest dla Ciebie!

Stanowisko: Specjalista ds. Marketingu Internetowego

Lokalizacja: Praca stacjonarna w Skawinie

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę po 3 miesiącach

Obowiązki:

  • Zarządzanie kanałami społecznościowymi firmy (Facebook, Instagram, TikTok, YouTube)

  • Tworzenie angażujących treści (posty, zdjęcia, filmy, konkursy)

  • Realizacja akcji promocyjnych (ukrywanie specjalnych produktów, nagrywanie filmów z podpowiedziami)

  • Współpraca z mikroinfluencerami

  • Prowadzenie kampanii reklamowych na Facebooku i Instagramie

  • Praca w systemie CRM

  • Monitorowanie i analiza wyników kampanii

  • Raportowanie do przełożonego

Wymagania:

  • Doświadczenie w prowadzeniu social mediów (min. 1 rok)

  • Znajomość narzędzi do analizy social media

  • Umiejętność tworzenia angażujących treści (tekstowych, graficznych, wideo)

  • Kreatywność i inicjatywa

  • Znajomość języka angielskiego (mile widziana)

  • Znajomość HubSpot CRM (mile widziana)

Oferujemy:

  • Pracę przy unikalnym i ciekawym produkcie

  • Możliwość rozwoju zawodowego i przejścia na umowę o pracę

  • Swobodę działania i możliwość realizacji własnych pomysłów

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Jeśli jesteś osobą pełną pasji do marketingu internetowego i chcesz rozwijać się w prężnie działającej firmie, prześlij nam swoje CV wraz z portfolio przez formularz kontaktowy w odpowiedzi na to ogłoszenie. Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Lokalizacja

Skawina,

Małopolskie

Małopolskie, Skawina
ID: 918884742