2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Śląskie
  5. Montaż i serwis - Bieruń
  6. Montaż i serwis - Bieruń Nowy
BCUBE Poland
Dodane 31 maja 2024

Specjalista ds. Nadzoru Technicznego Floty

Lokalizacja

Bieruń, Bieruń Nowy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Bcube Sp. z o. o. (Grupa BCUBE)

Poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Turyńska 135, Bieruń

Kluczowe obowiązki:

  • Planowanie i koordynacja przeglądów technicznych pojazdów i urządzeń pokładowych

  • Nadzór nad naprawami

  • Zarządzanie dokumentacją techniczną

  • Kontrola stanu technicznego pojazdów

  • Zarządzanie zapasami części zamiennych

  • Współpraca z innymi działami firmy

  • Analiza kosztów i raportowanie

  • Szkolenia i wdrożenia

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne, preferowane kierunki związane z mechaniką pojazdów

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży transportowej

  • Znajomość przepisów dotyczących utrzymania pojazdów transportowych

  • Umiejętność obsługi programów do zarządzania utrzymaniem taboru

  • Doskonałe zdolności organizacyjne i komunikacyjne

  • Zdolność do pracy pod presją czasu i rozwiązywania problemów technicznych

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Konkurencyjne wynagrodzenie ryczałtowe (jedna stawka miesięczna – bez systemu premiowego)

  • Możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia oraz pakietu sportowego

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Przyjacielską atmosferę pracy

Zainteresowany/Zainteresowana?

  • Wyślij CV za pomocą OLX

Prosimy o uwzględnienie w dokumentach rekrutacyjnych poniższych zgód. Nie są one wymagane, bez nich jednak nie będziemy mogli wziąć pod uwagę Twoich uprawnień/umiejętności, a także zatrzymać Twojego CV dla potrzeby przyszłych rekrutacji.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji w BCUBE Sp. z o.o.

  • Wyrażam zgodę na potrzeby na potrzeby przyszłych rekrutacji w BCUBE Sp. z o.o.

Śląskie

Śląskie, Bieruń, Bieruń Nowy
ID: 918922751