2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Kujawsko-pomorskie
  6. Logistyka - Bydgoszcz
Maltex
Dodane 30 maja 2024

Specjalista/ka ds. eksportu

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków:

Poszukiwanie i rozwijanie portfela klientów

Bieżąca obsługa klientów eksportowych

Prowadzenie aktywnej polityki sprzedaży

Utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami

Poszukiwanie nowych klientów na rynkach światowych

Udział w targach zagranicznych

Nadzór nad realizacją projektów sprzedażowych

Nasze wymagania:

Doświadczenie na podobnym stanowisku w handlu międzynarodowym

Bardzo dobra znajomość minimum dwóch języków obcych w tym język angielskiego

Biegłej znajomości programów MS Office;

Mile widziana znajomość branży dziecięcej/przetwórstwa tworzyw sztucznych

Wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych, negocjacyjnych i komunikacyjnych

Doświadczenie i znajomość technik sprzedaży B2B

To oferujemy:

Stanowisko o szerokim zakresie działania w stabilnej firmie

Możliwość pracy hybrydowej (3/2)

Bardzo dobre warunki finansowe w systemie: wynagrodzenie + prowizja od obrotu na dział w oparciu o UOP

Stałe wynagrodzenie w okresie próbnym

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 918680155