2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Zachodniopomorskie
  5. Prace magazynowe - Łozienica
Magda
Dodane 31 maja 2024

Specjalista/Specjalistka ds. Wsparcia Procesów WMS

Lokalizacja

Łozienica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Grupa DSV to jedna z czołowych firm z branży TSL (transport, spedycja, logistyka) na świecie. Nasza główna siedziba znajduje się w Danii, pozostałe – w ponad 90 krajach świata. W Polsce działają spółki: DSV Solutions | DSV Road | DSV ISSC | DSV Air&Sea | DSV Services. DSV Solutions z siedzibą w Pęcicach dynamicznie się rozwija. Zatrudniamy ponad 800 fantastycznych pracowników, a ta liczba wciąż wzrasta. Logistyka kontraktowa to nasza specjalność. Zatrudniamy w obszarach zarządzania operacjami magazynowymi, administracji procesów magazynowych, kontroli zapasów oraz działów wspierających nasze operacje takich jak kontroling finansowy, jakość, IT, HR.

Aktualnie do naszego Oddziału w Łozienicy, poszukujemy osób na stanowisko:

Twój zakres obowiązków:

  • Udział we wdrażaniu systemu magazynowego

  • Udział w warsztatach wdrożeniowych z Klientami

  • Przeprowadzanie testów w środowisku WMS

  • Tworzenie i konfigurowanie procesów magazynowych w systemie

  • Monitorowanie i kontrola pracy systemu WMS oraz interfejsów

  • Doradztwo/instruktaż i szkolenie osób pracujących w zakresie WMS

  • Inicjowanie i koordynacja prac związanych z usprawnieniami i optymalizacją funkcjonowania systemu

  • Administrowanie systemem magazynowym

Nasze wymagania:

  • Znajomość jęz. angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację (B2) – warunek konieczny

  • Doświadczenie w pracy z systemami WMS

  • Znajomość systemu Cargo Write będzie dodatkowym atutem

  • Chęć rozwoju i nauki w zakresie systemów WMS

  • Gotowość do podróży służbowych, także zagranicznych

  • Dobre zdolności organizacyjne i wysokie poczucie odpowiedzialności

  • Umiejętność współpracy i pracy zespołowej

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę w organizacji o globalnym zasięgu

  • Prywatna opieka medyczna

  • Dofinansowanie karty sportowej

  • Dofinansowanie do obiadów

  • Grupy sportowe

  • Prezenty świąteczne

Jeśli chcesz zaaplikować wyślij CV za pomocą OLX.pl, skontaktujemy się jak najszybciej!

Prosimy o uzupełnienie CV i swoich dokumentów aplikacyjnych poniższą klauzulą. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez DSV Solutions sp. o.o. z siedzibą w Pęcicach, w celach związanych z rekrutacjami.”

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Łozienica,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Łozienica
ID: 885461388