2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Małopolskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Kraków
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Podgórze
Dodane 17 maja 2024

Specjalista z j. niemieckim w firmie z branży IT (8-10k)

Wynagrodzenie

8 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Podgórze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: Praca hybrydowaRekrutacja online

Znasz j. niemiecki, a do tego jesteś osobą zmotywowaną, energiczną i gotową na wyzwania? Mamy dla Ciebie ofertę pracy w firmie z branży IT, w obszarze Data Security!

Lokalizacja: Kraków, Podgórze

Tryb pracy: Hybrydowy (3 dni w tygodniu z biura)

Co oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełny etat

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17, wolne weekendy

  • Wynagrodzenie podstawowe 8000 zł brutto + premie do 2700

  • Pracę hybrydową w Krakowie - 3 dni z biura, 2 dni zdalnie

  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych - prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, dostęp do platform językowych, program poleceń i wiele innych!

  • Zapewniony sprzęt do pracy

  • Pracę w prawdziwie międzynarodowym zespole!

Od Ciebie potrzebujemy tylko:

  • Zaawansowanej znajomości j. niemieckiego

  • Znajomości j. angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

To na początek wystarczy! Wyślij swoją aplikację - chętnie porozmawiamy z każdym kandydatem!

Główne obowiązki:

  • Współpraca z działem marketingu w celu optymalizacji działań

  • Kontakt z klientami biznesowymi, dobór odpowiedniego rozwiązania

  • Przygotowywanie ofert

  • Zarządzanie informacjami w systemie CRM

Brzmi ciekawie? Dołącz do nas i rozwijaj swoją karierę! Wyślij swoje CV już teraz!

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Podgórze
ID: 918859027