2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Stara Kakawa
Dodane 31 maja 2024

Spedytor - prowadzenie własnych aut firmowych lub sprzedaż ładunków

Lokalizacja

Stara Kakawa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Witam,

Firma IKAR Ireneusz Tułacz istniejąca w branży transportowej już od 16 lat poszukuje spedytora do prowadzenia aut typu ciągnik siodłowy plus naczepa firanka po Europie.

Praca polega na prowadzeniu aut firmowych lub sprzedaży ładunków od pozyskanych klientów.

Praca w biurze firmowym - nie ma opcji home office (przynajmniej na początku współpracy)

Wymagamy znajomości języka obcego w stopniu komunikatywnym

Opis stanowiska pracy:

  • Wyszukiwanie ładunków z giełd transportowych

  • Pozyskiwanie i utrzymywanie kontaktów z klientami

  • Wytyczanie tras kierowcom oraz współpraca z nimi

  • Kontrolowanie przebiegu transportu

Możliwość przyuczenia osób bez doświadczenia

Lokalizacja

Stara Kakawa,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Stara Kakawa
ID: 588987631