2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Mazowieckie
  6. Spedycja - Chlebnia
Raben
Dodane 31 maja 2024

Spedytor Raben Chlebnia

Lokalizacja

Chlebnia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Twój zakres obowiązków :

  • Aktywne pozyskiwanie floty na giełdach transportowych

  • Organizowanie i bieżąca obsługa zleceń transportowych

  • Aktywne pozyskiwanie nowych oraz obsługiwanie dotychczasowych klientów

  • Nawiązywanie oraz podtrzymywanie dobrych relacji z przewoźnikami

  • Koordynowanie i nadzorowanie terminowej realizacji zleceń

  • Kontrolowanie dokumentacji transportowej

  • Raportowanie zgodne ze standardami obowiązującymi w firmie

  • Umacnianie pozycji firmy na rynku

Nasze wymagania :

  • Masz doświadczenie w pracy na stanowisku spedytora

  • Posiadasz znajomość procesu transportowego (prawo przewozowe, czas pracy kierowców)

  • Posiadasz umiejętności sprzedażowe oraz negocjacyjne

  • Potrafisz budować pozytywne relacje z ludźmi

  • Umiejętnie rozwiązujesz problemy pod presją czasu

  • Szybko i trafnie podejmujesz decyzje

  • Jesteś dyspozycyjny oraz zaangażowany w wykonywanie pracy

To oferujemy :

  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe uzależnione od Twoich umiejętności i posiadanego doświadczenia

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • Benefity m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa, paczki dla pracowników, wczasy pod gruszą, bony świąteczne itp.

  • Bezpłatny dostęp do aplikacji do nauki języka angielskiego i niemieckiego

  • Program wdrożeniowy dostosowany do specyfiki działu i stanowiska

Mamy drive do rozwoju!

To wszystko dzięki grze zespołowej! Magazynierzy troszczą się o fachowe przeładunki i opiekują się towarem naszych Klientów w magazynach, Dyspozytorzy organizują dostawy, Specjaliści dbają o sprawny i przyjazny kontakt z Klientami, a Kierowcy docierają z zamówionym towarem do najdalszych zakątków Europy – wszyscy mamy wpływ na to, że Raben Logistics Polska nieustannie porusza rzeczy we właściwym kierunku.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Chlebnia,

Mazowieckie

Mazowieckie, Chlebnia
ID: 917310620