2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Małopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Olkusz
Dodane 17 maja 2024

Sprzedawca bram, drzwi, rolet

Wynagrodzenie

4 500 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Olkusz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Praktyka / staż, Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Molerto z siedzibą w Olkuszu przy al. 1000-lecia zajmuje się sprzedażą i montażem Bram, Drzwi, Ogrodzeń, Automatyki, Rolet oraz Okien.

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy pracownika na stanowisko:

Doradca klienta – Sprzedawca

Opis stanowiska:

Doradztwo w zakresie doboru stolarki otworowej, przygotowywanie ofert dla Klientów zgodnie z potrzebami i zapytaniami, kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy profesjonalna obsługa klienta, dbanie o wygląd i estetykę salonu

Wymagania:

Mile widziane doświadczenie w branży, osobom niedoświadczonym oferujemy możliwość szkoleń .

Samodzielność, szybkość działania w powierzonych obowiązkach.

Łatwość nawiązywania kontaktów, komunikatywność, wysoka kultura osobista

Zaangażowanie w powierzoną prace , determinacja oraz dobra organizacja pracy.

W zamian oferujemy:

• stabilne zatrudnienie

• dowolna forma zatrudnienia ( umowa o pracę )

• premie od wyników

• uczestnictwo w szkoleniach produktowych i handlowych.

• możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego

• wsparcie na każdym etapie pracy

CV ze zdjęciem prosimy wysyłać na adres za pośrednictwem olx

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Olkusz,

Małopolskie

Małopolskie, Olkusz
ID: 918961496