2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Lubuskie
  5. Montaż i serwis - Zielona Góra
Dodane 31 maja 2024

Technik Serwisu

Wynagrodzenie

4 600 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zielona Góra

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma FTS Sp. z o.o. zajmująca się kompleksowym wyposażeniem, budową oraz utrzymaniem ruchu stacji paliw poszukuje do pracy osoby na stanowisko:

Teren działania:

  •   Zielona Góra - województwo lubuskie

Zakres obowiązków:

  •   instalacja, bieżąca konserwacja oraz usuwanie awarii urządzeń w zakresie mechaniki, hydrauliki

  •   wykonywanie przeglądów, inspekcji, napraw instalacji paliwowych i LPG

  •   przygotowanie do rewizji i prób zbiorników paliwowych, LPG oraz instalacji

Nasze wymagania:

  •   uprawnienia SEP – mile widziane

  •   prawo jazdy kategorii B

  •   doświadczenie techniczne w zakresie hydrauliki będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  •   zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

  •   atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności

  •   pakiet szkoleń produktowych

  •   zdobywanie doświadczenia

  •   profesjonalne narzędzia pracy

  •   samochód służbowy

  •   pracę w zgranym i młodym zespole

  •   prywatną opiekę medyczną

Zgłoszenia prosimy przesyłać z dopiskiem: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez FTS Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Lokalizacja

Zielona Góra,

Lubuskie

Lubuskie, Zielona Góra
ID: 918869103