2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Małopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Nowy Sącz
Dodane 17 maja 2024

Zatrudnię Agenta Celnego

Wynagrodzenie

6 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Nowy Sącz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Ekofrost, dynamicznie rozwijająca się firma w branży logistyczno-celnej, poszukuje doświadczonego Agenta Celnego, który dołączy do naszego zespołu. W związku z rozwojem naszej działalności poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za odprawy celne towarów oraz zapewnienie skutecznej realizacji usługi celnej.

Twój zakres obowiązków

  • Dokonywanie zgłoszeń celnych we wszystkich procedurach celnych

  • Weryfikacja dokumentów z załadunku towarów w zakresie poprawności danych do dalszej odprawy towarów

  • Reprezentowanie firmy przed Organami Celnymi

  • Obsługa klientów oraz przewoźników w zakresie spraw celnych i realizacji przesyłek

  • Współpraca z urzędem celno-skarbowym w zakresie właściwego sporządzania dokumentacji

  • Kontrola upoważnień celnych

Nasze wymagania

  • Aktualny wpis na listę agentów celnych i minimum 2- lata doświadczenia zawodowego na stanowisku Agent Celny

  • Bardzo dobrą znajomość obsługi systemów celnych

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Wykształcenie średnie

  • Umiejętność zarządzania czasem pracy w zespole

  • Dyspozycyjność- praca w systemie zmianowym

To oferujemy

  • Atrakcyjne zarobki złożone z wynagrodzenia zasadniczego oraz czytelny pakiet premiowy uzależniony od osiągniętych wyników

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Narzędzia niezbędne do pracy: laptop, telefon komórkowy

  • Atrakcyjne benefity dodatkowe jak: szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, dofinansowanie do szkoleń, pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe.

Lokalizacja

Nowy Sącz,

Małopolskie

Małopolskie, Nowy Sącz
ID: 918900426