2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Mazowieckie
  5. Pozostałe oferty pracy - Ząbki
Dodane 16 maja 2024

Kosztorysant/Asystent projektanta Instalacji Sanitarnych

Wynagrodzenie

5 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ząbki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

AQUA WORLD Sp. z o.o. z powodzeniem od 2001 roku realizuje inwestycje z zakresu technologii basenowych, fontannowych i SPA. Zajmujemy się kompleksową realizacją obiektów publicznych oraz prywatnych od zaprojektowania, przez montaż po serwis wykonanych instalacji.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa (okolice M1), Ząbki

Opis stanowiska:

·       Sporządzanie wycen, kosztorysów ofertowych instalacji i urządzeń sanitarnych

·       Analiza dokumentacji przetargowej oraz dokumentacji technicznej

·       Pozyskiwanie i analizowanie ofert od dostawców,

·       Optymalizacja kosztów projektowania i realizacji prac,

·       Wykonywanie obmiarów do wycen na podstawie dokumentacji projektowej,

·       Dobór urządzeń i materiałów zgodnych z dokumentacją techniczną,

·       Wykonywanie rysunków technicznych instalacji sanitarnych,

·       Pełna współpraca z działem realizacji w zakresie analizy sporządzonych wycen, przygotowania dokumentacji projektowej zamiennej  oraz dokumentacji powykonawczej.

Wymagania:

·       Mile widziany absolwent/ka lub w trakcie ostatniego roku studiów wyższych w specjalności Inżynieria Środowiska,

·       Umiejętność czytania dokumentacji technicznej,

·       Obsługa komputera: AutoCAD, pakiet MS Office, a w szczególności Excel.

·       Elastyczność działania w zmieniających się warunkach,

·       Umiejętność dobrej organizacji pracy,

·       Umiejętność pracy w zespole,

·       Odpowiedzialność, zaangażowanie, precyzyjność, punktualność,

·       Mile widziane prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

·       Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

·       Wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności i wiedzy,

·       Możliwość doskonalenia zawodowego i zdobywania nowych umiejętności

·       Praca przy realizacji ciekawych i nieszablonowych projektach,

·       Pakiet benefitów,

·       Miłą i przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole oraz wsparcie ze strony pozostałych współpracowników.

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub poprzez formularz OLX.

Na przesyłanych dokumentach rekrutacyjnych prosimy o dopisanie następujących klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Lokalizacja

Ząbki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Ząbki
ID: 918685376