2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Wielkopolskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Poznań
  7. Przedstawiciel handlowy - Stare Miasto
Dodane Dzisiaj o 16:59

Partner biznesowy ds. OZE B2B

Wynagrodzenie

3 000 - 50 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Stare Miasto

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Tylko prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: Praca zdalnaKadra kierownicza

Dołącz do zespołu BG ENERGY GROUP! Poszukujemy grup partnerów handlowych, które będą pośredniczyć w aktywnej sprzedaży rozwiązań z branży OZE.

Obowiązki

  • Aktywna sprzedaż rozwiązań z branży OZE, w tym instalacji fotowoltaicznych (od 30kW do 150kW) oraz magazynów energii.

  • Odpowiedzialność za realizację wyników sprzedażowych w powierzonym rejonie.

  • Tworzenie krótko- i długoterminowych planów sprzedażowych.

  • Reprezentowanie marki BG Energy Group w relacjach biznesowych, dbając o jej pozytywny wizerunek.

Oczekujemy

  • Doświadczenia w sprzedaży B2B i zainteresowania odnawialnymi źródłami energii.

  • Umiejętności tworzenia i realizowania planów sprzedażowych.

  • Doskonałych umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych.

  • Zdolności do samodzielnej pracy oraz zarządzania swoim czasem.

  • Posiadania działalności gospodarczej.

Oferujemy

  • Atrakcyjny system prowizyjny, który wynagradza Twoje osiągnięcia.

  • Możliwość rozwoju grupy sprzedażowej.

  • Wdrożenie

  • Pracę w zespole pełnym energii, wsparcia i profesjonalizmu.

  • Wsparcie na każdym etapie realizacji.

  • Niskie ceny bazowe.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto
ID: 919353699