2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Słupsk
Dodane 27 maja 2024

Pośrednik / agent nieruchomości GRYF Nieruchomości Słupskie

Wynagrodzenie

3 200 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Słupsk

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa o pracę, Praktyka / staż, Umowa o dzieło

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: TakMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służbowe

Biuro GRYF Nieruchomości Słupskie poszukuje do swojego Zespołu osobę na stanowisko agenta nieruchomości – specjalistę ds. wsparcia sprzedaży.

Poszukujemy osoby komunikatywnej z niegasnącym zapałem do pracy.

Dużo ważniejsze od doświadczenia są chęci i umiejętność szybkiego uczenia się, a także umiejętność organizacji pracy i obowiązków. Reszty nauczymy.

Szukamy osoby pracowitej, która sprosta każdemu wyzwaniu.

Jeśli chcesz rozpocząć przygodę z nieruchomościami, a do tego z łatwością dogadujesz się z ludźmi, ta propozycja pracy jest właśnie dla Ciebie! Zapraszamy Cię do Naszego Zespołu.

Poszukujemy:

  • absolwentek szkół wyższych, może być, w trakcie studiów zaocznych,

  • komunikatywnych, kreatywnych, samodzielnych, o wysokiej kulturze osobistej,

  • z dobrą znajomością obsługi komputera,

  • o dobrej orientacji w topografii miasta Słupska,

  • lubiących prowadzenie rozmów przez telefon,

  • posiadających znajomość charakterystyki poszczególnych mediów społecznościowych (Facebook i Instagram),

  • wymagana znajomość j. angielskiego,

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie istniejącymi ofertami biura nieruchomości,

  • prezentacja ofert nieruchomości,

  • pozyskiwanie nowych klientów,

  • kontrola procesu obiegu dokumentów w firmie,

  • promocja ofert nieruchomości na portalach internetowych i w prasie,

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju osobistego i awansu,

  • pracę w zespole miłych i sympatycznych ludzi, którzy lubią swój fach,

  • wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania, (wynagrodzenie podstawowe + prowizja od sprzedaży),

  • pracę w oparciu o sprawdzone i skuteczne standardy działań

  • narzędzia niezbędne do pracy: komputer, telefon, aparat fotograficzny.

Praca od poniedziałku do piątku od 9:00 do 17:00.

Miejscem wykonywania pracy jest biuro nieruchomości GRYF Nieruchomości Słupskie

przy ul. Wojska Polskiego 33 i Tuwima 12/35.

Rekrutacja odbędzie się w dwóch etapach:

  • weryfikacja nadesłanych aplikacji,

  • rozmowa kwalifikacyjna.

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania CV

Lokalizacja

Słupsk,

Pomorskie

Pomorskie, Słupsk
ID: 916470095