2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Lubuskie
  6. Obsługa produkcji - Krosno Odrzańskie
Dodane 15 maja 2024

Poszukujemy Tapicera/Montera

Lokalizacja

Krosno Odrzańskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis stanowiska: Jeśli jesteś osobą z pasją do pracy z tkaninami oraz przy montażu mebli, to ta praca jest dla Ciebie! Poszukujemy tapicera, który będzie odpowiedzialny za tapicerowanie mebli oraz montaż gotowych wyrobów.

Obowiązki:

  • Tapicerowanie mebli, w tym kanap, foteli, krzeseł itp.

  • Montaż gotowych mebli zgodnie z instrukcjami i wymaganiami.

  • Utrzymywanie czystości i porządku na stanowisku pracy.

  • Współpraca z innymi członkami zespołu w celu zapewnienia wysokiej jakości usług.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku lub gotowość do przyuczenia

  • Zdolności manualne oraz umiejętność pracy z różnymi materiałami.

  • Dokładność i precyzja w wykonywaniu zadań.

  • Gotowość do pracy na 2 zmiany.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole.

Agencja Pracy ACC Service Sp z o. o. wpisana do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem KRAZ /20826/

Powyższa oferta jest ofertą pracy tymczasowej

Lokalizacja

Krosno Odrzańskie,

Lubuskie

Lubuskie, Krosno Odrzańskie
ID: 918444903