2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Fryzjer, barber
  5. Fryzjer, barber - Wielkopolskie
  6. Fryzjer, barber - Poznań
  7. Fryzjer, barber - Sołacz
Dodane 15 maja 2024

Praca: Fryzjer męski / barber - salon w centrum Poznania!

Wynagrodzenie

4 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Sołacz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Do salonu w prestiżowej lokalizacji Poznania (blisko centrum) poszukujemy osoby na stanowisko fryzjer męski / barber!

Zakres obowiązków:

  • specjalizacja w zakresie barberstwa (strzyżenie włosów + broda)

  • obsługa klientów

  • prace porządkowe

Oczekujemy:

  • minimum 1 rok doświadczenia we fryzjerskim męskim

  • kreatywnego podejścia do klienta

  • dobrej organizacji pracy

  • wysokiej kultury osobistej

  • dbałości w budowaniu pozytywnego wizerunku salonu

Oferujemy:

  • pracę w świetnym zespole i przyjaznej atmosferze

  • możliwość ciągłego rozwoju

  • pracę na produktach premium i najlepszej klasy sprzęcie

  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja): stawka 4 000 - 10 000 zł netto/m-c, uzależniona od posiadanych umiejętności

  • umowę o pracę / zlecenie

Zgłoszenia przyjmujemy do 16.06 (włącznie). Dołącz do nas!

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Sołacz
ID: 773327664