2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Żychlin
Dodane 31 maja 2024

Pracownik magazynu - praca sezonowa

Wynagrodzenie

27,70 - 29,60 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Żychlin

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

Opis

Books sp. z o.o. sp.k.

Zajmujemy się książkami.  Pilnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Pracownik magazynu – praca sezonowa w miesiącach maj/czerwiec 2024

ZAPEWNIAMY SZKOLENIE

Miejsce pracy: Żychlin ul. Tuliszkowska 14d, woj. wielkopolskie

Typ umowy: umowa zlecenie

Tryb pracy: jednozmianowy

Opis stanowiska:

  • zebranie książek z półek zgodnie z zamówieniem

  • sprawdzenie poprawności realizacji zamówienia

  • spakowanie w karton

  • przyjęcie i rozłożenie na półki zwrotów

  • przyjęcie i rozłożenie dostaw

  • utrzymanie porządku na stanowisku pracy

  • w pracy mają zastosowanie: kolektory, czytniki kodów kreskowych, komputery, ręczne i elektryczne wózki transportowe

Wymagania:

  • chęć do pracy

  • dobry stan zdrowia - praca wymaga dużej ilości chodzenia po magazynie

  • umiejętność pracy w zespole

  • dokładność, sumienność

Oferujemy:

·         wynagrodzenie wg. minimalnej stawki godzinowej dla umów zlecenie obowiązującej  w danym roku kalendarzowym

·         szkolenie

·         przyjazną atmosferę w pracy w kilkunastoosobowym zespole

·         możliwość stałego zatrudnienia

Zainteresowała Cię nasza oferta? Nie musisz mieć w tym zawodzie doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy. Wyślij swoją aplikację na adres: Books spółka z ograniczona odpowiedzialnością sp. k. Żychlin, ul. Tuliszkowska 14 D, 62-571 Stare Miasto

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji lub przyszłej rekrutacji na podstawie art. 6 ust.1 a) Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Lokalizacja

Żychlin,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Żychlin
ID: 872119075