2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Wielkopolskie
  5. Praca za granicą - Poznań
  6. Praca za granicą - Grunwald
MGsolutions
Dodane 01 czerwca 2024

Pracownik produkcji metalowej, zarobki nawet ponad 2.000 EUR na rękę

Wynagrodzenie

11 000 - 14 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Grunwald

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyDoświadczenie nie jest wymagane

Mgcentral dla Mgsolutions Mgjj Sp. z o.o. Sp. k.  - Agencji Pracy Tymczasowej oraz Doradztwa Personalnego z siedzibą w Krakowie przy ul. Myślenickiej 133, posiadającej polski certyfikat o numerze rejestru 9466 oraz niemiecki certyfikat agencji zatrudnienia (Erlaubnis zur Arbeitnehmerueberlassung, BfA Duesseldorf) specjalizującej się w świadczeniu usług w ramach pracy tymczasowej w Polsce i za granicą oraz rekrutacji stałej na stanowiska niskiego i średniego szczebla oraz prace specjalistyczne poszukuje osób zainteresowanych pracą jako:

Pracownik produkcji - ocynkownia (trawersowanie)

Miejsce pracy: Würzburg (Niemcy)

Zakres Obowiązków:

  • Proste prace pomocnicze na produkcji w ocynkowni
  • Zawieszanie/ zdejmowanie elementów metalowych na trawersach
  • Obróbka i kontrola jakości komponentów po ocynkowaniu
  • Dział Feinverputzen: W tynkowaniu szlachetnym powierzchnia materiału ocynkowanego jest całkowicie wykończona szlifierką giętką lub taśmową. Materiał ten następnie trafia do malowania proszkowego

Wymagania:

  • Mile widziane osoby z doświadczeniem w pracach w ocynkowni, branży budowalnej lub przy obróbce metali, bądź innych pracach fizycznych
  • Umiejętności manualne - dokładność
  • Mile widziane osoby z uprawnieniami do obsługi wózka jezdniowego - dodatkowy (nieobowiązkowy) atut
  • Znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana, ale również stanowi dodatkowy atut

Naszym Kandydatom Oferujemy:

  • Polska umowa o pracę na pełny etat. Docelowo dłuższa, stała współpraca
  • Gwarantowana ilość godzin pełnego etatu, a w sezonie bardzo duża ilość nadgodzin płatnych +25%
  • Podstawowa (wyjściowa) stawka godzinowe: od 14,40 do 15,55 Eur (regularne podwyżki)
  • W 2024 roku comiesięczne premie inflacyjne (dla pracowników ze stażem min. 5 miesięcy)
  • Średnie zarobki netto (na rękę) od 1.700 do 2.300 Eur miesięcznie
  • Dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych oraz nocnych (+25%), niedziele (+50%), święta niemieckie (+100%)
  • Zakwaterowanie w pełni umeblowane i wyposażone, z darmowym Internetem! Koszt zakwaterowania to jedyne 200 Eur/os./mies. (pozostały koszt ok. 450 Eur miesięcznie pokrywa Agencja)
  • W pełni płatne dni świątecznie wolne od pracy -> Mgsolutions wynagradza w pełni każdy dzień świąteczny wolny od pracy, który wypada w tygodniu roboczym Pracownika.
  • Premie wakacyjne oraz świąteczne
  • 30 dni urlopu wypoczynkowego w roku!
  • Agencja Mg Nie stosuje tzw. Arbeitszeitkonto, a wszystkie godziny pracy oraz dodatki rozlicza na bieżąco, wraz z najbliższym miesięcznym wynagrodzeniem za pracę

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Grunwald
ID: 919524794