2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Dolnośląskie
  6. Sekretariat, recepcja - Kudowa-Zdrój
Dodane 25 maja 2024

Recepcjonistka w Nowoczesnym Hotelu Kudowa- Zdrój Góry

Wynagrodzenie

5 300 - 6 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kudowa-Zdrój

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jeśli lubisz pracę z ludźmi i masz już pewne doświadczenie w hotelarstwie- ta oferta z pewnością się Tobie spodoba.

Recepcjonistka - tylko 1 wakat !!

Kim jesteśmy?

Na rynku działamy od 1991 roku, nieustannie ustanawiając nowe standardy jakościowe przy zachowaniu rodzinnego charakteru naszego kameralnego obiektu.

Budujemy nowe standardy.

Stawiamy na nowoczesne rozwiązania.

Współpracujemy w zgranym zespole.

Cenimy dobrą atmosferę w pracy.

Kogo szukamy?

osoby lubiącej kontakt z ludźmi i pracę na pierwszym froncie

o pozytywnym i miłym usposobieniu- wyznajemy zasadę „obsługuj Gości tak jak samemu chciałabyś/łbyś być obsłużonym”

punktualnej - to klucz do sukcesu

uczciwej

odnajdującej się w pracy zespołowej

nastawionej na dłuższą współpracę

Języki obce- doktorat nie będzie potrzebny ale perfekcyjna znajomość j. polskiego, mile widziana znajomość j. angielskiego, niemieckiego lub czeskiego.

Co dla Ciebie mamy?

atmosferę- mamy niewielki i zgrany zespół, który tworzy od lat atmosferę tego miejsca,

nowoczesne stanowisko pracy- wychodzimy z założenia że technologie mają ułatwiać i pomagać organizować pracę tak aby większość czasu skupić na obsłudze i kontakcie z Gościem

umiejętności sprzedażowe- jeśli je masz to wspaniale, będziesz naszym super sprzedawcą!

doświadczenie- które nabędziesz, przyda się Tobie w każdych warunkach życiowych

Bardzo dobre wynagrodzenie

kontakt z ludźmi z całego świata- to otwiera na świat, uczy, kształtuje

Jeśli nie masz doświadczenia na tym stanowisku - wdrożymy i nauczymy

Masz doświadczenie? Świetnie będziesz miała wpływ na wiele spraw.

czasem zdziwi Ciebie ilość wolnych dni w miesiącu

Obowiązki:

  • Witanie i rejestracja przybyłych osób oraz udzielanie odpowiedniej pomocy i informacji.

  • Odbieranie telefonów oraz odpowiadanie na zapytania telefonicznie lub mailowo.

  • Umawianie wizyt i spotkań.

  • Obsługa rachunków oraz ich archiwizowanie, tworzenie dokumentacji klientów i innych dokumentów.

  • Kierowanie przybyłych osób do właściwego miejsca.

Wymagania:

  • Dyplom ukończenia szkoły średniej lub jego odpowiednik.

  • Dobre umiejętności komunikacyjne (werbalne i pisemne), gwarantujące przejrzystą komunikację z klientami, dostawcami oraz innymi pracownikami.

  • Umiejętności organizacyjne pozwalające na prowadzenie dokładnej dokumentacji i szybkie odnajdywanie ważnych informacji.

  • Umiejętność zarządzania czasem.

  • Umiejętność zachowania spokoju w skomplikowanych sytuacjach.

  • Umiejętności interpersonalne, które pozytywnie wpływają na satysfakcję klientów.

Lokalizacja

Kudowa-Zdrój,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Kudowa-Zdrój
ID: 888233027