2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Warmińsko-mazurskie
  6. Obsługa produkcji - Nowina
Rockfin SA
Dodane 29 maja 2024

Rockfin Elbląg: Elektryk / Pomocnik elektryka

Lokalizacja

Nowina

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Elektryk / Pomocnik Elektryka

Miejsce pracy: Nowina k Elbląga, Nowina 32a, woj. warmińsko- mazurskie

Opis stanowiska:

  • Realizacja procesu montażu instalacji elektrycznych zgodnie z dostarczoną dokumentacją techniczną i jakościową

  • Montaż oraz przeróbki szaf elektrycznych

  • Podłączanie aparatury kontrolno- pomiarowej w wykonaniu przeciwwybuchowym

  • Poprowadzenie okablowania na układzie zgodnie z dokumentacją

  • Montaż tras kablowych

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum zawodowe kierunkowe (Elektryk przemysłowy lub pokrewne)

  • Umiejętność czytania i posługiwania się schematami elektrycznymi

  • Sumienność, dokładność, rzetelność

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Elektryka lub Elektromontera

  • Umiejętność zarabiania przepustów kablowych

  • Umiejętność usuwania drobnych awarii elektronarzędzi

  • Uprawnienia SEP

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie działającej od ponad 30 lat na rynku polskim i zagranicznym

  • Stałość i pewność w terminach wypłat wynagrodzeń

  • Bardzo dobre warunki pracy (praca na hali produkcyjnej, zaplecze socjalne)

  • Atrakcyjny system premiowy (premie miesięczne)

  • Darmową, prywatną opiekę medyczną w placówkach Luxmed

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w kursach i szkoleniach

  • Możliwość uczestnictwa w cyklu szkoleń wewnętrznych Akademii Rockfin

  • Dofinansowanie do studiów oraz kursów językowych w wysokości do 50% ich wartości

  • Bezpłatne kursy językowe online eTutor- dla pracownika oraz członka rodziny

  • Program Rekomendacji Pracowników – nagrody pieniężne za polecanie pracowników do pracy (2 tys. zł brutto)

  • Dofinansowanie do karty MultiSport

  • Wsparcie finansowe w postaci nieoprocentowanej pożyczki

  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie w PZU na preferencyjnych warunkach

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Nowina,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Nowina
ID: 894652018