2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Małopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Kraków
  7. Administracja, prace biurowe - Bieńczyce
Dodane 19 maja 2024

Student/ka Kancelaria Notarialna

Lokalizacja

Kraków, Bieńczyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Kancelaria Notarialna w Krakowie Nowej Hucie poszukuje studentki/studenta na stanowisko pracownika biurowego w Kancelarii Notarialnej.

Wymagania:

umiejętność sprawnego i bezbłędnego pisania na komputerze,

umiejętność stylistycznego redagowania pism urzędowych,

 komunikatywność,

 samodzielność.

Obowiązki:

obsługa administracyjna Kancelarii,

bezpośrednie, telefoniczne i e-mailowe kontakty z klientami,

kompletowanie danych i dokumentów do aktów notarialnych,

prowadzenie rejestrów Kancelarii oraz korespondencji,

odpowiedzialność za archiwum,

przygotowywanie wypisów aktów,

sporządzanie projektów aktów notarialnych i innych dokumentów poświadczających czynności notarialne,

dbanie o porządek.

Proszę o przesyłanie swoich CV wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych na adres mailowy

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bieńczyce
ID: 919404776