2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Pomorskie
  6. Kucharz - Gdańsk
  7. Kucharz - Strzyża
Dodane 16 maja 2024

Szukamy Kucharza

Wynagrodzenie

37 - 39 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Strzyża

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

"Masna Micha" to dynamicznie rozwijająca się restauracja w Gdańsku. W naszej ofercie znajdziecie bowle, wrapy i sałatki. Obecnie szukamy kucharza na pełen etat, około 160-170 godzin miesięcznie.

Na kim szczególnie nam zależy:

  • Minimum 2 letnie doświadczenie na ww. stanowisku;

  •  Dyspozycyjność i zaangażowanie;

  •  Umiejętność pracy w zespole;

  • Dobra organizacja pracy;

  • Mile widziane wykształcenie gastronomiczne;

  • · Wiedza o współczesnych trendach kulinarnych;

  •  znajomość kuchni roślinnej będzie dodatkowym atutem;

Obowiązki

  • Współtworzenie menu restauracji;

  • Przygotowanie potraw zgodnie z zatwierdzonymi recepturami oraz kontrola food cost;

  • Magazynowanie żywności;

  • Zabezpieczanie przed zepsuciem surowców, półproduktów i wyrobów gotowych ·      Przeprowadzanie miesięcznych inwentaryzacji magazynów;

  • Utrzymanie higieny i porządku w pomieszczeniach kuchennych;

  • Dbałość o produkty i sprzęt kuchenny;

Oferujemy:

  • Pracę w super atmosferze

  • Wynagrodzenie od 37 zł/h brutto

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Strzyża
ID: 694165901