2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Dolnośląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Wrocław
  6. Pozostałe oferty pracy - Fabryczna
Sylwester
Dodane 26 maja 2024

Thai Organic - Recepcjonistka w salonie masażu - Muchobór Wielki

Wynagrodzenie

27 - 28 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Stanowisko:

Recepcjonistka w salonie masażu

Obowiązki:

  • aktywna obsługa klienta odwiedzającego salon

  • obsługa przychodzących połączeń telefonicznych

  • obsługa firmowego mejla

  • organizacja pracy masażystek i dbanie o porządek w salonie

  • prowadzenie firmowej ewidencji

Wymagania:

  • komunikatywność

  • miła aparycja i cierpliwość

  • min. podstawowy stopień znajomości j. angielskiego

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • obsługa komputera + podstawy arkusza kalkulacyjnego

  • status studenta będzie dodatkowym atutem

  • dyspozycyjność 60-80 h miesięcznie (głównie w weekendy)

Warunki zatrudnienia:

  • Godziny pracy 12:00-22:00 (poniedziałek-niedziela)

  • Stawka godzinowa 27,70 zł/h brutto

  • praca przy C.H. Factory

  • ok. 60h w miesiącu (również w weekendy)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV zawierającego zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 671473244