Wiadomości
Dodaj ogłoszenie
  1. Strona główna
  2. Antyki i Kolekcje
  3. Sztuka
  4. Malarstwo
  5. Pejzaż
  6. Pejzaż - Małopolskie
  7. Pejzaż - Kraków
  8. Pejzaż - Mistrzejowice
Andrzej Lapinski Obraz Pejzaz Nadmorski olej Sygnowany aukcyjny
PromujOdśwież
  • Prywatne

Do zaoferowania mam piekny obraz Andrzeja Łapińskiego.

Sygnowany, wlepka aukcyjna na odwrocie.

Wymiary; 58cm x 48cm

Stan bardzo dobry. Biografia autora dostępna w internecie.

Zapraszam.
ID: 804341078

Skontaktuj się

Radoslaw

Na OLX od maj 2013

Ostatnio online dziś o 13:30

Dodane 21 maja 2024

1 200 zł

Safety Badge

Darmowa aplikacja na Twój telefon