Do zaoferowania mam piekny obraz Andrzeja Łapińskiego.
Sygnowany, wlepka aukcyjna na odwrocie.
Wymiary; 58cm x 48cm
Stan bardzo dobry. Biografia autora dostępna w internecie.
Zapraszam.
Wymiary; 58cm x 48cm
Zapraszam.
ID: 804341078
Skontaktuj się
Dodane 21 maja 2024
Andrzej Lapinski Obraz Pejzaz Nadmorski olej Sygnowany aukcyjny
1 200 zł