1. Strona główna
  2. Usługi
  3. Sprzątanie
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Zachodniopomorskie
  6. Pozostałe - Szczecin
  7. Pozostałe - Warszewo
Cleantom szuka osób do pracy przy czyszczeniu specialistycznym
PromujOdśwież
  • Firmowe

  • Stawka za godzinę: 5 000 zł za godzinę

Firma Cleantom poszukuje energicznych i ambitnych młodych osób do pracy przy czyszczeniu specialistycznym różnego rodzaju powierzchni. Np. czyszczenie konstrukcji stalowych, przeszkleń, polbruku oraz posadzki przemysłowej.

Jeżeli jesteś zmotywowaną osobą, która nie boi się wyzwań i ceni sobie pracę na świeżym powietrzu, to ta oferta jest dla Ciebie! Nie musisz mieć doświadczenia, my wszystkiego Cię nauczymy.

Wymagania:
Zaświadczenie o niekaralności.
Wiek: preferujemy osoby w wieku od 18 do 35 lat
Prawo jazdy kat. B - obowiązkowo
Wytrzymałość fizyczna i dobra kondycja
Brak lęku oraz przeciwwskazań przed pracą na wysokościach
Odpowiedzialne podejście do pracy i dbałość o szczegóły
Chęć nauki i rozwijania umiejętności związanych z pracą na wysokościach
Zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole

Obowiązki:
Wykonywanie prac związanych m.in. z myciem elewacji, dachów, przeszkleń oraz polbruku
Praca na różnych wysokościach z wykorzystaniem podnośników koszowych
Przygotowywanie i konserwacja narzędzi i urządzeń
Przestrzeganie procedur bezpieczeństwa i wytycznych dotyczących pracy na wysokościach
Współpraca z zespołem w celu osiągnięcia efektywnych rezultatów
Dbałość o wysoką jakość wykonywanych prac

Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
Szkolenie w zakresie pracy na wysokościach i obsługi niezbędnego sprzętu
Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych umiejętności
Konkurencyjne wynagrodzenie: 5000 - 7000 zł adekwatne do posiadanego doświadczenia
Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie ze strony doświadczonego zespołu
Praca w różnych lokalizacjach (woj. zachodniopomorskie)

Jeżeli jesteś gotowy na nowe wyzwania i chcesz dołączyć do naszego zespołu, wyślij swoje CV na adres e-mail lub skontaktuj się telefonicznie pod numerem 882 773 60 . Prosimy o zamieszczenie w temacie wiadomości "OGŁOSZENIE PRACA". Wszystkie aplikacje będą rozpatrywane poufnie, a jedynie wybrane osoby zostaną zaproszone na rozmowę kwalifikacyjną.

Zapraszamy do dołączenia do naszego zespołu!

CLEANTOM
ID: 913612037

Skontaktuj się

Tomasz

Na OLX od maj 2014

Ostatnio online w dniu 23 kwietnia 2024

xxx xxx xxx

Dodane 29 kwietnia 2024

5 000 zł za godzinę

Użytkownik

Lokalizacja