1. Strona główna
  2. Sport i Hobby
  3. Sporty wodne
  4. Pływanie
  5. Pływanie - Pomorskie
  6. Pływanie - Gdańsk
  7. Pływanie - Śródmieście
Dam pracę dla pary: Sternik DJ boat + pomocnik- Gdańsk- zakwaterowanie
PromujOdśwież
  • Firmowe

  • Stan: Nowe

Dam pracę dla pary: sternik DJ boat +pomocnik - Przygoda życia w sercu Gdańska!
Miejsce pracy: Gdańsk Centrum- możliwość zakwaterowania

Czy jesteś gotowy na przygodę życia? Dołącz do naszego zespołu jako Kapitan DJ boat i odkryj magię Gdańska z wody! Gdańsk, perła Bałtyku, co roku przyciąga ponad 4 miliony turystów, pragnących doświadczyć jego unikalnego klimatu.
Zakres obowiązków:

Prowadzenie houseboata po pięknych wodach Gdańska, będąc na pierwszej linii tej wspaniałej przygody.
Tworzenie niezapomnianych wspomnień dla turystów, którzy z nami podróżują, z muzyką DJ/na żywo dodającą magii każdej chwili.
Zapewnienie bezpieczeństwa i komfortu pasażerów na pokładzie.

Wymagania:
Ważny patent sternika motorowodnego.
Preferowane uprawnienia radiowe.
Pasja do pracy w branży rozrywkowej i turystycznej.
Doskonałe umiejętności komunikacyjne i organizacyjne.
Oferujemy:

Pracę w jednym z najbardziej obleganych przez turystów miast Europy.
Możliwość pracy w branży rozrywkowej, gdzie każdy dzień jest pełen wrażeń i nowych wyzwań.
Atrakcyjne wynagrodzenie i możliwość zakwaterowania.
Elastyczny grafik pracy od poniedziałku do niedzieli.
Dołącz do nas i stań się częścią niezapomnianych przygód, które zapamiętasz na całe życie!
możliwość pracy dla pary, jeżeli masz swoją 2-gą połówkę która również tak jak Ty bakcyla do żeglowania, również zapraszam do kontaktu na priv
ID: 914425336

Skontaktuj się

Dominik

Na OLX od czerwiec 2020

Ostatnio online wczoraj o 09:39

xxx xxx xxx

Dodane 07 maja 2024

5 000 zł

Użytkownik

Lokalizacja