1. Strona główna
  2. Usługi
  3. Pozostałe usługi
  4. Pozostałe usługi - Zachodniopomorskie
  5. Pozostałe usługi - Szczecin
  6. Pozostałe usługi - Centrum
PromujOdśwież
  • Prywatne

Opis

Zakres obowiązków:

- Zarządzanie procesem odbiorów jakości powłok malarskich,

- Przeprowadzanie odbiorów jakościowych oraz podejmowanie działań korekcyjnych oraz zapobiegawczych z zakresu zapewnienia jakości powłok malarskich,

- Przyjmowanie zgłoszeń odbioru, dokonywanie odbiorów/inspekcji jakości elementów na etapie przygotowania do malowania, podczas malowania i po procesie malowania,

- Prowadzenie rejestru odbiorów jakościowych i inspekcji;

- Przestrzeganie procedur i instrukcji Systemów Zarządzania Jakością;

Nasze wymagania:

- Posiadanie uprawnień Inspektora FROSIO

- komunikatywna znajomość języka angielskiego bądź niemieckiego

- staranne i należyte wykonywanie obowiązków związanych z posiadanymi kompetencjami i umiejętnościami

- doświadczenie w prowadzeniu prac malarskich/nadzoru

- Staranne i efektywne planowanie i zarządzanie swoim czasem pracy;

Oferujemy:

- pracę w zgranym zespole, zmotywowanym na osiąganie celów

- możliwość rozwoju osobistego i zawodowego

- zatrudnienie umowa o pracę / B2B

- atrakcyjne warunki zatrudnienia
ID: 918197102

Skontaktuj się

AlpinSky

Na OLX od luty 2019

Ostatnio online w dniu 24 maja 2024

xxx xxx xxx

Dodane 21 maja 2024

Inspektor powłok malarskich FROSIO, praca w Niemczech

Użytkownik

Lokalizacja