1. Strona główna
  2. Usługi
  3. Współpraca biznesowa
  4. Współpraca biznesowa - Zachodniopomorskie
  5. Współpraca biznesowa - Szczecin
  6. Współpraca biznesowa - Centrum
KOSZALIN - Współpraca - Przewoźnik pow. 3,5t - FARMACOL
PromujOdśwież
  • Firmowe

Farmacol-Logistyka Sp. z o.o. specjalizująca się w usługach logistycznych polegających na obsłudze dostaw produktów farmaceutycznych do klientów hurtowych i detalicznych obecnie poszukuje kandydatów do współpracy w roli:

PRZEWOŹNIKA

Teren do obsługi: Koszalin-Szczecin

GŁÓWNE ZADANIA:
Codzienny przewóz środków farmaceutycznych do Oddziałów lub Komór Przeładunkowych wchodzących w skład Grupy Farmacol (pojazdy o ładowności powyżej 3,5 t) – Transport Ciężki

WYMAGANIA:
• prowadzenie własnej działalności gospodarczej
• posiadanie samochodu typu chłodnia zapewniającego warunki transportu w temperaturach 15-25°C oraz 2-8°C (2 komory) wraz z świadectwem mapowania pojazdu
• ambicja i zaangażowanie w procesie dostaw

Głównie poszukujemy aut o specyfikacji:
• 18ep-23ep, winda, 2 komory
• samochód 10-paletowy do 3,5 t, dwukomorowy z windą

OFERUJEMY:
• Pracę w jednej z największych firm w branży hurtu farmaceutycznego w Polsce
• Wyznaczony na wyłączność rejon działania
• Stabilność współpracy
• Przejrzysty system rozliczeń i terminową realizację płatności
• Szkolenia

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt od pon do pt w godzinach 7-15 pod numerami telefonów:

Dyspozytor Marlena tel. 51*****79 marlena.kowalczyk[at]farmacol.com.pl
oraz pod adresem e-mail: transport(at)farmacol.com.pl
ID: 647252063

Skontaktuj się

Marlena

Na OLX od czerwiec 2019

Ostatnio online w dniu 03 czerwca 2024

xxx xxx xxx

Dodane 16 maja 2024

O ogłoszeniodawcy

Lokalizacja