1. Strona główna
  2. Usługi
  3. Uroda i zdrowie
  4. Masaż i fizjoterapia
  5. Masaż i fizjoterapia - Zachodniopomorskie
  6. Masaż i fizjoterapia - Łazy
MASAŻYSTA / MASAŻYSTKA- Golden Spa&Cosmetology Łazy
PromujOdśwież
  • Firmowe

Opis

Poszukiwany Masażysta/Masażystka

Opis stanowiska:
Poszukujemy doświadczonego masażysty/masażystki, który/a dołączy do naszego zespołu w Golden Spa&Cosmetology. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wykonywanie różnorodnych masaży w naszym spa.

Obowiązki:

Wykonywanie masaży relaksacyjnych, leczniczych, sportowych.
Zapewnienie wysokiego poziomu obsługi klienta.
Umiejętność współpracy z zespołem.

Wymagania:

Doświadczenie w pracy jako masażysta/masażystka mile widziane.
Umiejętność komunikacji i empatii w kontakcie z klientami.
Zaangażowanie w ciągłe doskonalenie swoich umiejętności zawodowych.

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w przyjaznym środowisku pracy i zgranym zespole.
Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.
Jeśli jesteś zainteresowany/a dołączeniem do naszego zespołu, prosimy o przesłanie CV przez OLX.

Serdecznie zapraszamy do aplikowania!
ID: 911968971

Skontaktuj się

Golden Spa&Cosmetology

Na OLX od luty 2022

Ostatnio online w dniu 15 kwietnia 2024

xxx xxx xxx

Dodane 15 kwietnia 2024

Użytkownik

Lokalizacja