Przepiekna martwa natura Kwiaty w wazonie. Autorstwo NOWICZUK. Olej na tekturze 25x17cm, rama 26cmx34cm.
Oprawiona w stara dekoracyjna drewniana rame. Praca kuoiona na aukcji. Posiada certyfikat oryginalnosci.
ID: 912215868
Dodane 17 maja 2024
Obraz sygn. Nowiczuk pt. Kwiaty w wazonie aukcyjny CERTYFIKAT antyk
360 zł
O ogłoszeniodawcy