Numer VIN: W0L0AHL3552088398
Model: Astra
Poj. silnika: 1 400 cm³
Rok produkcji: 2004
Moc silnika: 90 KM
Paliwo: Benzyna
Typ nadwozia: Kombi
Przebieg: 290 000 km
Kolor: Srebrny
Stan techniczny: Nieuszkodzony
Skrzynia biegów: Manualna
Kraj pochodzenia: Niemcy
Kierownica: po lewej
Napęd: Na przednie koła
Sprzedam samochód Opel Astra H kombi z 2004r . Pierwsza rejestracja 2005 z przebiegiem 290 000 km , przebieg autostradowy samochód był eksploatowany w Niemczech . Sprowadziłem go w 2023 roku do Polski od syna który posiadał go od 7 lat i na bieżąco serwisował. W samochodzie wymieniono w ostatnim czasie : Tarcze hamulcowe z klockami przód i tył , czujnik położenia wał , olej , filtry , chłodnice klimatyzacji , cewki zapłonowe , tylne zawieszenie kompletne , maglownica . Samochód zarejestrowany i ubezpieczony . Karoseria bez śladów korozji
ID: 913302245
Dodane 20 kwietnia 2024
Opel Asta H kombi
6 900 zł