1. Strona główna
  2. Usługi
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie domów, mieszkań i biur
  5. Sprzątanie domów, mieszkań i biur - Mazowieckie
  6. Sprzątanie domów, mieszkań i biur - Warszawa
  7. Sprzątanie domów, mieszkań i biur - Wola
PromujOdśwież
  • Prywatne

Firma GO Apartments, przy Kolejowej 45A w Warszawie zatrudni osobę do sprzątania apartamentów hotelowych od zaraz.

Zakres obowiązków: - sprzątanie apartamentów hotelowych zlokalizowanych przy stacji metra Rondo Daszyńskiego Poszukujemy osoby dyspozycyjnej i sumiennej, kierującej się estetyką w wykonywanej pracy.

Mile widziane doświadczenie w branży. Oferta skierowana jest do osób szukających stałego zatrudnienia, również dla obywateli Ukrainy.

Praca 6 dni w tygodniu, w godzinach 9.30/10- 15.30/16.30.

Wysokość zarobków "do ręki" - ok 4200-4700 zł miesięcznie w wymiarze pracy 6 dni w tygodniu plus premie uznaniowe.

Oferujemy przyszłemu pracownikowi:

• stabilne warunki zatrudnienia

• gotowy do pomocy zespół

• opieka medyczna

• Możliwość wypłaty co tydzień

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu telefonicznego
ID: 914755281

Skontaktuj się

Olgierd

Na OLX od maj 2021

Ostatnio online w dniu 26 kwietnia 2024

xxx xxx xxx

Dodane 26 kwietnia 2024

Osoba do pracy przy sprzątaniu apartamentów hotelowych

Użytkownik

Lokalizacja